کد های اختصاصی کاربر

 

در کنترل پنل پرشین بلاگ  کاربر  امکان اضافه کردن کد های جاوا ی  دل خواه خود را داراست .

در این مطلب به توضیح مختصری در این باره می پردازیم.

شما می توانید کد های جاوای منتخب خود را که گاه جنبه زیبایی و گاه جنبه کاربردی را دارا هستند از وب سایت ها و وبلاگ های مختلفی که می شناسید دریافت کرده و با قرار دادن آن در قالب خود از این کد ها استفاده کنید.

برای انجام این کار شما باید گزینه ی کد های اختصاصی کاربر  را از کنترل پنل خود انتخاب کرده و کد مورد نظر را به صورت کامل در انجا کپی کنید.

البته نکاتی در این باره وجود دارد که به ذکر آن می پردازیم :

1.       این کد ها در صورتی که جنبه ی ابزاری داشته باشند و در واقع در وبلاگ شما تولید نوعی محتوا کنند ، در بخش امکانات جانبی در ستون های کناری وبلاگ شما نمایش داده می شوند.

2.       در صورتی که جنبه زیبای داشته باشند بسته به نوع کد ( تغیر شکل نشانگر موس ، لوگو های سه گوش حمایتی و...) در جایگاه مناسب عمل می کنند.

3.       در برخی موارد کد ها با یکدیگر اختلال دارند یه این معنا که استفاده چندین کد جاوا ممکن است وبلاگ شما را دچار مشکل کند و یک یا چند کد از کار بیافتد . ( ترجیحا از کد های معتبر و ضروری استفاده کنید )

4.       برخی کد ها ممکن است از سوی موتور های جستجو محتوای نا مطلوب تلقی شود و موتور جستجو ( مثل گوگل ) شما را از لیست خود حذف کند که این امر برای یک وبلاگ فوق العلده مضر است. ( تا حد امکان از سایت های معتبر کد دریافت کنید )

5.       نکته ی بسیار مهم  اینکه ،  برخی از کد های جاوا فقط در شرایط خاصی فعال میشوند مثلا کل کد یا بخشی از آن حتما باید در قسمت Head قالب شما قرار بگیرد . در اینصورت سایت یا وبلاگ ارائه دهنده کد به ذکر این موضوع خواهد پرداخت که در این شرایط شما باید کد را مستقیما در قالب وبلاگ خود وارد کنید و از قرار دادن آن در بخش کد های اختصاصی کاربر خود درای کنید.


 

/ 1 نظر / 20 بازدید
ایران گرافیک

دوست عزیز با سلام وبلاگ زیبایی دارید اگر قصد تبادل لینک دارید به من خبر بدهید.با تشکر[تماس]